payam
بسکتبال
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
پیش بینی نویسنده: پیام قربانی - دوشنبه ۱۳۸۸/۱۱/٥

"اسرائیل در ماه های آخر سال آینده 2 جنگ را به منطقه تحمیل خواهد کرد که در آن نیروی اسرائیل به شدت تحلیل خواهد رفت و اسرائیل یک قدم به نابودی نزدیک خواهد شد."/همچنین "شارنی" در مورد زمان حدودی مرگ "ملک فهد بن عبدالعزیز آل سعود" پادشاه عربستان سعودی نیز پیشبینی درستی کرده بود/او در نهایت سال 2010 را سال پیروزی نهایی ایران در برنامه هسته ای خود دانسته است.
با پایان یافتن سال 2009 میلادی و شروع سال جدید پیشگویی ها درباره حوادث این سال به یکی از موضوعات روز رسانه های جهان تبدیل شده است اما در این میان علاقه و جدیت ستاره شناسان عرب برای پیشگویی سال 2010 بیشتر جلب توجه می کند.

به گزارش "تابناک"، روزنامه "الشرق" چاپ تونس در جدیدترین پیشگویی برای سال جدید میلادی نوشت : شواهد نشان می دهد که سال 2010 سال سرنوشت ساز برای همه جهان باشد، اسرائیل در ماه های آخر سال آینده 2 جنگ را به منطقه تحمیل خواهد کرد که در آن نیروی اسرائیل به شدت تحلیل خواهد رفت و اسرائیل یک قدم به نابودی نزدیک خواهد شد.

"ترور اوباما و مرگ وی " نیز در این پیش بینی قید شده که البته این موضوع قبلا نیز توسط افراد متعددی مطرح شده بود.

در گزارش "الشرق" ظهور تشکیلات تروریستی در سطح جهان که به مراتب خطرناک تر از القاعده نیز هست ، پیش بینی شده است.

همچنین شبکه تلویزیونی فلسطینی "الفجر الجدید " نیز ترور و قتل اوباما را از حوادث سال 2010 خواند و ایالات متحده امریکا را آبستن حوادث غیرقابل پیش بینی شده دانست.

پیش از این نیز دکتر "سید محمدعلی المعروف" ستاره شناس با سابقه مصری در پیشگویی های خود برای سال 2010 ـ که به حدود 10 روز پیش بر می گردد ـ مدعی شده بود که، "رژیم صهیونیستی در سال 2010 شاهد ترور یکی از مهمترین سران خود خواهد بود و از طرفی در این سال سریال پیگرد قضایی سران تل آویو در محاکم بین المللی به علت جنگ علیه نوار غزه ادامه خواهد یافت همچنین تمامی تلاش ها در زمینه از سرگیری مذاکرات سازش به بن بست برسد."

"المعروف" همچنین در پیشگویی خود گفته است: عربستان در سال 2010 شاهد درگیری های گسترده و تنش هایی بوده و در موسم حج شاهد حوادث خونین و تاسفباری خواهد بود.

او در نهایت سال 2010 را سال پیروزی نهایی ایران در برنامه هسته ای خود دانسته است.

اما یکی از معروفترین پیشگو های عرب "حسن شارنی" تونسی است. او به سبب پیشگو هایش که بسیاری به واقعیت پیوسته شهرت جهانی دارد.

"حسن شارنی" که معاون رئیس اتحادیه بین المللی ستاره شناسی است اولین بار با اعلام پیش‌بینی مرگ شاهزاده انگلیسی "دیانا" بر اثر یک حادثه تصادف، شهرت گرفت. او در مورد زمان حدودی مرگ "ملک فهد بن عبدالعزیز آل سعود" پادشاه عربستان سعودی و "پاپ یوحنا بولس دوم" اسقف اعظم سابق نیز ادعاهایی کرده بود که درست از آب در آمد.

پیش بینی رئیس جمهور شدن اوباما و بحران مالی سال 2009 از دیگر پیش بینی های معروف این ستاره شناس تونسی است.

اما یکی از جنجال برانگیز ترین پیشگویی های او به موضوع مرگ "یاسر عرفات" بر می گردد."شارنی" در اولین روز ژانویه سال 2004، در شبکه تلویزیونی العربیة، مرگ یک مقام بلند پایه فلسطینی را در وضعیتی مبهم پیشگویی کرد. وقتی در ابتدای برنامه از وی سئوال شد، این مقام بلند پایه کیست؟ پاسخ داد: این شخص «یاسر عرفات» است و به شکلی مرموز خواهد مرد.

اما وی پیشگویی‌ هایی نیز کرده بود که هیچگاه محقق نشد برای نمونه او در سال 2007 گفته بود که، «بوش کوچک»، «ابومازن» فلسطینی و «ایاد علاوی» عراقی سال آینده میلادی ترور می‌شوند، ایتالیا و انگلیس هدف حملات تروریستی قرار می‌گیرند و «صدام» تکریتی هم قبل از محاکمه اش می‌میرد!

البته جالب این است که این ستاره شناس مطرح تونسی تا کنون سخنی درباره وقایع 2010 نگفته است.  نظرات ()
پیام قربانی
............پیام قربانی هستم.......... متولد میانه(آذربایجان شرقی). اگه وقت داشتین پستهای دیگر را هم ببینید. ==================== برایت دعا میکنم که ای کاش خدا از تو بگیرد. هر آنچه را که خدا {را} از تو می گیرد. ==================== در زندگی خود هیچوقت چهار چیز را نشکنید : اعتماد، قول، ارتباط و قلب. شکسته شدن آنها صدائی ندارد ولی دردناک است. =================== پروفسور حسابی : جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه اش خراب می شود و هر کس که بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد. ====================
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :